יצירת קשר

ברוכים הבאים לעמוד של גאיה רוזנצוויג, בו אנו מציעים מגוון טיפולים, אבחונים וקורסים שיעזרו לכם להגיע לבריאות ורווחה מיטביים. כמטפלת בתטא הילינג ומורה הוליסטית, לגאיה ניסיון של שנים בסיוע לאנשים למצוא את האיזון שלהם ולהחזיר את החיוניות שלהם.

בין אם אתה מתמודד עם בעיות בריאותיות רגשיות או גופניות, או פשוט מחפש לשפר את הרווחה הכללית שלך, הטיפולים, האבחונים והקורסים שלנו יכולים לעזור. אנו משתמשים בגישה הוליסטית המתחשבת בחיבור נפש-גוף-רוח, ונעזרת במגוון שיטות ריפוי כדי לקדם איזון והרמוניה.

מפגשי הטיפול בתטא הילינג שלנו נועדו לעזור לך לזהות ולשחרר אמונות, דפוסים ורגשות מגבילים שעשויים למנוע ממך להשיג את המטרות שלך. אנו מציעים גם מגוון של טיפולים הוליסטיים, כולל רייקי, איזון צ'אקרה וריפוי אנרגיה, שיכולים לעזור לקדם ריפוי ולהחזיר את האיזון.

בנוסף לשירותי הריפוי שלנו, אנו מציעים גם מגוון קורסים וסדנאות שיעזרו לך לפתח את המיומנויות והידע שלך בריפוי הוליסטי ושיטות צמיחה אישית. ממדיטציה ומיינדפולנס לעבודה אנרגטית ועוד, הקורסים שלנו יכולים לעזור לך להעמיק את ההבנה של הקשר נפש-גוף-רוח ולפתח גישה מקיפה יותר לבריאות ולרווחה שלך.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על השירותים שלנו או רוצה לקבוע פגישת ייעוץ, אנא אל תהסס לפנות אלינו עוד היום. אנו מצפים לשמוע ממך ולתמוך בך במסע שלך לבריאות ובריאות מיטבית.

פרטים ליצירת קשר

רשתות חברתיות

שעות פעילות

להזמנה של איבחון, טיפול או הרשמה לקורס צור קשר

Verified by MonsterInsights