מבוא לטכניקות מטוטלת רפואית

Uncategorized
רשימת משאלות Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

אודות הקורס

הקורס "מבוא לטכניקות מטוטלת רפואית" נועד להקנות למשתתפים הבנה מקיפה של שימוש במטוטלת למטרות טיפוליות. במהלך 14 מפגשים, המשתתפים ילמדו כיצד להשתמש ביעילות במטוטלת רפואית להערכת ואיזון האנרגיה של הגוף, קידום רגיעה, שיכוך כאבים, ריפוי רגשי ורווחה כללית.

קורס זה מתאים לאנשים המעוניינים בשיטות ריפוי אלטרנטיביות, כגון מתרגלים הוליסטיים, עובדי אנרגיה, מטפלים בעיסוי ואנשים המעוניינים לשפר את שיטות הטיפול העצמי שלהם. אין צורך בניסיון קודם בעבודת מטוטלת, מה שהופך אותה לנגישה למתחילים.

לימוד טכניקות מטוטלת רפואית יכול להיות מועיל ביותר מכמה סיבות. ראשית, הוא מציע גישה לא פולשנית ועדינה לטיפול בחוסר איזון פיזי, רגשי ואנרגטי. המטוטלת משמשת כלי רב ערך להערכת חסימות אנרגטיות, זיהוי אזורי דאגה וקידום ריפוי. יתר על כן, הטכניקות הנלמדות בקורס זה יכולות להשתלב בקלות עם שיטות ריפוי אחרות, ולשפר את האפקטיביות של פרקטיקות קיימות.

על ידי שליטה בטכניקות מטוטלת רפואית, המשתתפים מקבלים את היכולת לספק לעצמם ולאחרים טיפולים מותאמים אישית וממוקדים. זה מעצים אנשים להשתלט על רווחתם, לנהל מתח, להקל על כאב ולקדם בריאות כללית. בנוסף, הקורס מציג טכניקות לריפוי מרחוק, המאפשר למשתתפים להציע סיוע לאחרים ממרחק.

בסך הכל, לימוד טכניקות מטוטלת רפואית מציידת אנשים עם מיומנויות חשובות להבין ולעבוד עם מערכות האנרגיה של הגוף. הוא פותח דלתות למגוון רחב של יישומים טיפוליים ומספק גישה הוליסטית לבריאות, מה שהופך אותו לתוספת חשובה לכל תרגול ריפוי או טיפול עצמי.

Show More

Course Content

שיעור 1
היכרות עם המטוטלת הרפואית ויישומיה הבנת עקרונות תנועת המטוטלת אמצעי זהירות ושיטות עבודה מומלצות

שיעור 2
אנטומיה ופיזיולוגיה בסיסית הרלוונטית לטכניקות מטוטלת זיהוי מרכזי אנרגיה ומרידיאנים מרכזיים בגוף בחינת הרעיון של זרימת אנרגיה וחסימות

שיעור 3
בחירת מטוטלת וכיול טכניקות לביסוס וריכוז עצמי פיתוח רגישות וחיבור עם המטוטלת

שיעור 4
הערכת חוסר איזון אנרגיה וחסימות עם המטוטלת טכניקות לניקוי חסימות אנרגיה תרגול תנועות מטוטלת לאיזון אנרגיה

שיעור 5
מבוא לאבחון מטוטלת שימוש במטוטלת להערכת צ'אקרות ושדות אנרגיה פירוש תגובות מטוטלת ותרשים תוצאות

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
No Review Yet
Verified by MonsterInsights