פורסם ב-

THETAHEALING® קורס הגשמה ושפע אונליין

משך: 2 ימים

ב-ThetaHealing®, המושג להפגין הוא האמונה שאפשר ליצור משהו לתוך הפיזי באמצעות החיבור ThetaHealing-Manifesting-and-Abundance לבורא כל מה שיש. כל אמירה, מחשבה ופעולה משתקפות במה שאנו מביאים לידי ביטוי בחיינו. כל החלטה מתקבלת על סמך השתקפות המראה של מה שאנו בוחרים ליצור. למה שאנו חושבים ואומרים יש השפעה ישירה על האם הביטויים שלנו הם לטובתנו או לרעתנו. אם אתה כל הזמן אומר שאתה עני, אתה תהיה. אם אתה כל הזמן אומר וחושב שאתה בשפע כלכלית, אתה תהיה. ישנה חשיבות עליונה לשמור על חשיבה חיובית.

האמת היא שאנחנו יוצרים את המציאות שלנו וניתן לבטא את הטוב ביותר שיש לעולם להציע. אבל תחילה עליך להחליט מה אתה רוצה בחייך. יש לך חלום לחוות את החיים שאתה רוצה? לרבים יש את החלומות, אבל לא את המציאות למרות חיפושים רבים.

קורס זה משתמש בשאלון מדהים כדי לסייע לך למצוא את החסימות הרבות המפתיעות והחבויות העומדות בינך לבין המטרות שלך. זה מראה לך איך לחפור לעומק כדי לנקות אותם; מלמד אותך על כוונה ותזמון אלוהי, ואחריו איך לגרום לכל דבר בחייך לעבוד בשבילך. לאחר מכן ניתנים לך כל הרגשות החדשים והחיוביים שאתה צריך כדי לבסס שפע בחייך. אנשים רבים מנסים להשתמש ב-ThetaHealing® כדי להוריד הצלחה כלכלית מלאה מבלי לבצע בדיקות אנרגטיות תחילה כדי למצוא מה עלול לחסום אותם. במקרים מסוימים, אנשים אלה מתעצבנים כאשר הם לא משיגים תוצאות מיידיות. בסמינר זה תלמדו כיצד לנקות את החסימות האפשריות הללו, כיצד להכין תוכנית, להגדיר את הכוונות שלכם ולהמשיך את הרעיונות שלכם כדי להשיג את ההצלחות שלכם. זה לא מדריך להתעשר מהר, אלא כלי אוניברסלי לגילוי עצמי כדי לנצל את הפוטנציאל שלך להתעשר בכל היבטי חייך. לסמינר הגילוי והשפע של ThetaHealing® יש את הקריטריונים הבאים הנלמדים על ידי מדריך מוסמך של ThetaHealing®:

גילוי הורדות במצב תטא
איך חסימות על שפע נדירות לגבי כסף
תרגילים להסרת החסימות שלך
תרגיל: תזמון אלוהי
תרגיל: לזכור את העתיד שלך
תרגיל: כיצד ליצור את עתידך מהמישור השביעי ולהתבטא בצורה הגבוהה והטובה ביותר
תרגיל: ברך את כספך

הסמינר כולל: תטא הילינג לגילוי ושפע מדריך וגילוי מתקליטור מדיטציית המישור השביעי.

Prerequisites: Basic DNA, Advanced DNA, Dig Deeper

מיקום: אונליין

תאריך ושעות:   

מחיר:  ש"ח 1600