?מה זה אבחון אנרגטי

אבחון אנרגטי הוליסטי של גוף האדם מתייחס לסוג של אבחון המעריך את איזון האנרגיה וההרמוניה של הגוף, הנפש והרוח של האדם. אבחנה מסוג זה מבוססת על האמונה שגוף האדם אינו רק ישות פיזית, אלא גם מערכת אנרגטית המקושרת ותלויה הדדית. המטרה של אבחון מסוג זה היא לזהות חוסר איזון או חסימות בזרימת האנרגיה של האדם, אשר עשויים לתרום לתסמינים פיזיים, נפשיים או רגשיים.

אבחוני גוף אנושיים הוליסטיים אנרגטיים מקוונים מתבצעים באמצעים מרוחקים, כגון ועידת וידאו, רפואה טלפונית, או באמצעות סדרה של שאלות ותשובות. המתרגל עשוי לשאול שאלות על בריאותו הפיזית, הנפשית והרגשית של הפרט, כמו גם על אורח חייו והרגליו, כדי לקבל הבנה טובה יותר של רווחתו הכללית. הם עשויים גם להשתמש בכלים ובטכניקות שונות, כגון קריאת הילה, הערכות צ'אקרה או שיטות ריפוי אנרגטיות, כדי לזהות אזורים של חוסר איזון ולהמליץ על צעדים לשיפור.

חשוב לציין שבעוד שחלק מהאנשים עשויים למצוא אבחונים הוליסטיים אנרגטיים של גוף האדם הם כלי שימושי למודעות עצמית ולשיפור, הם אינם נחשבים כתחליף לאבחונים או טיפולים רפואיים. תמיד מומלץ לפנות לייעוץ של איש מקצוע רפואי מורשה בכל בעיה בריאותית.

פרטים ליצירת קשר

רשתות חברתיות

שעות פעילות

להזמנה של איבחון און ליין צור קשר

כדי לרכוש את שירותי האבחון ההוליסטי האנרגטי של גאיה רוזנצווי, ניתן  לספק לך את המידע הדרוש על בריאותם ורווחתם או לכתוב "כללי" ולקבל דוח כתוב או מוקלט

בנוסף, חשוב לציין שהאבחון אנרגטי  אינם מיוצגים כתחליף לייעוץ או טיפול רפואי  האבחנות  אינן מיועדות לאבחן, לטפל או לרפא מצבים רפואיים כלשהם ולקוח מחוייב לפנות לייעוץ של איש מקצוע רפואי מורשה בכל חשש בריאותי

Verified by MonsterInsights