קורסים וסדנאות

?מה זה קורסים של תטא הילינג

תטא הילינג היא טכניקת ריפוי הוליסטית המשלבת מדיטציה, ריפוי אנרגטי ועבודת אמונה. מטרת קורסי תטא הילינג היא ללמד אנשים כיצד לגשת למצב גלי מוח תטא, שהוא מצב מדיטטיבי עמוק המאפשר להם להתחבר לכוח עליון ולגשת אל תת המודע שלהם כדי לזהות ולשנות אמונות מגבילות, דפוסים שליליים ורגשות. שאולי מעכב אותם מלממש את מלוא הפוטנציאל שלהם.

כמרפאה וכמורה, גאיה רוזנצוויג עשויה לראות בקורסי תטא הילינג כלי רב עוצמה לצמיחה אישית ולשינוי. הטכניקה יכולה לעזור לאנשים לשחרר בלוקים וטראומות, לרפא כאב פיזי ורגשי ולהגביר את תחושת השלווה הפנימית, השמחה והמטרה שלהם.

תטא הילינג יכול גם לעזור לאנשים לפתח את האינטואיציה שלהם, לשפר את הקשר הרוחני שלהם, ולהתיישר עם טובתם ומטרת החיים הגבוהים ביותר.

מנקודת המבט של גאיה, תטא הילינג מייצג שינוי באופן שבו אנו ניגשים לריפוי ולהעצמה אישית. הוא מתרחק מגישה מסורתית "מבוססת תסמינים" לריפוי, ובמקום זאת מתמקד בזיהוי והפיכת האמונות והרגשות הבסיסיים התורמים לתסמינים אלו.

תטא הילינג מעצים אנשים לקחת חלק פעיל בתהליך הריפוי שלהם, ולטפח הבנה עמוקה יותר של עצמם, מטרתם והקשר שלהם לעולם הסובב אותם.

שיעורים במבצע

young-woman-meditating-in-lotus-yoga-pose-PAGL35E.jpg

היסודות של ריפוי אינטואיטיבי וגילוי עצמי

קורסים ראשונים של תטא הילינג למתחילים

מטרת חבילת קורסים היא להעניק ללומדים גישה מקיפה ומובנית ללמידה המותאמת לצרכיהם ולמטרותיהם. חבילת קורסים מתוכננת היטב יכולה לעזור ללומדים לפתח מיומנויות חדשות, להעמיק את הבנתם בנושא מסוים ולהשיג תוצאות למידה ספציפיות הרלוונטיות להתפתחותם האישית או המקצועית.
בנוסף, חבילות קורסים יכולות לעזור ללומדים לחסוך זמן וכסף על ידי מתן דרך יעילה וחסכונית יותר לרכוש ידע ומיומנויות, בהשוואה ללימוד קורסים או סדנאות בודדות.

סדנאות

סדנאות אונליין

הסדנאות המקוונות של גאיה רוזנצוויג מציעות חווית למידה טרנספורמטיבית המסייעת לאנשים לקלוע יחד את גדילי הצמיחה האישית, האהבה העצמית והבנת היקום שלהם. הסדנאות מספקות מרחב בטוח ותומך ליחידים לחקור את הנוף הפנימי שלהם, לפתח את האינטואיציה שלהם ולהתחבר לאני הגבוה שלהם.

קורסים של תטא הילינג

קורסים להתפתחות אישית לכל נושא

תטא הילינג כלי רב עוצמה לצמיחה אישית ולשינוי. הטכניקה יכולה לעזור לאנשים לשחרר בלוקים וטראומות, לרפא כאב פיזי ורגשי ולהגביר את תחושת השלווה הפנימית, השמחה והמטרה שלהם.
תטא הילינג יכול גם לעזור לאנשים לפתח את האינטואיציה שלהם, לשפר את הקשר הרוחני שלהם, ולהתיישר עם טובתם ומטרת החיים הגבוהים ביותר.

מחירון

היסודות של ריפוי אינטואיטיבי וגילוי עצמי

5916 ש"ח

עבור 4 קורסים ב15% הנחה

5 class pass

$160.00

Per 5 classes

full membership

$95.00

weekly ongoing

יסודות תטא הילינג עם גאיה ונראיין ONLINE

יסודות תטא הילינג – מרתון של 3 חודשים. 5 קורסים למתחילים, 2 מורים, מסע עוצמתי ומרגש. מתחיל ב04.10.2023

 

Verified by MonsterInsights