טכניקת ThetaHealing היא שיטת ריפוי בעלת שם עולמי שנוצרה על ידי ויאנה שטיבל בשנת 1995 במהלך המסע האישי שלה בחזרה לבריאות ולאחר שהחלימה מגידול בגודל 9 אינץ' רגלה.

אודות Vianna Stibal – מייסדת ThetaHealing® ויאנה שטיבל היא מורה/מרפא רוחני בעל שם עולמי שמלמד את הפילוסופיה הרוחנית שלה וטכניקת מדיטציה, ThetaHealing®, בכל העולם. לאחר שהייתה עדה לריפוי שלה לפני יותר מ-20 שנה, היא גילתה שרגשות ואמונות משפיעים עלינו ברמה הליבה, הגנטית, ההיסטוריה והנשמה. היא פיתחה תהליך לגלות איך אנחנו מאמינים, למה אנחנו מאמינים, איך אנחנו יוצרים בעיות ומחלות בחיינו, איך לשנות אותם, ואיך להבין את התוכנית האמיתית של הבורא, וליצור את המציאות שאנחנו רוצים. הטכניקה שלה לוקחת את המוח למצב תטא מוחי עמוק (מצב חלום) באופן מיידי. באמצעות מצב זה, היא מלמדת את תלמידיה לבסס מחדש את הקשר המודע שלהם עם הבורא. באמצעות חיבור זה, היא מלמדת כיצד להקל על שינויים פיזיים, נפשיים ורגשיים. היא מלמדת שאנחנו ניצוצות של אלוהים ומראה כיצד כל אחד יוצר את המציאות שלו וכיצד לכל דבר בחיינו יש וישרת מטרה. ויאנה מלמדת אותך איך לזהות את המטרות האלה, להבין את עצמך וליצור את המציאות שאתה רוצה. לא רק שהיא גילתה שניתן ללמד את טכניקת ה-ThetaHealing, היא יודעת שצריך ללמד אותה. ויאנה עורכת סמינרים בכל רחבי העולם כדי ללמד אנשים מכל הגזעים, האמונות והדתות. היא הכשירה מורים ומתרגלים שעובדים בלמעלה מ-150 מדינות, עם הערכה של 500,000 מתרגלים ברחבי העולם, אך עבודתה לא תיעצר שם! ויאנה מחויבת לחלוק את אהבתה לכל האנשים ולבורא כל מה שיש באמצעות אימונים, ספרים ועזרה לאחרים.

טכניקת ה-ThetaHealing היא טכניקת מדיטציה ופילוסופיה רוחנית – לא ספציפית לדת אחת אלא מקבלת את כולם – במטרה להתקרב לבורא. זוהי שיטת אימון לנפש, לגוף ולרוח שלך המאפשרת לך לנקות אמונות מגבילות ולחיות חיים עם מחשבות חיוביות, לפתח סגולות בכל מה שאנו עושים. באמצעות מדיטציה ותפילה, טכניקת ה-ThetaHealing יוצרת אורח חיים חיובי.

טכניקת ה-ThetaHealing נלמדת תמיד לשימוש בשילוב עם הרפואה הקונבנציונלית. הוא מלמד כיצד להשתמש באינטואיציה הטבעית של האדם, תוך הסתמכות על אהבה בלתי מותנית של בורא כל מה שיעשה את ה"עבודה" בפועל. אנו מאמינים שעל ידי שינוי מחזור גלי המוח שלך כך שיכלול את מצב "תטא", אתה יכול למעשה לצפות בבורא כל מה שיוצר רווחה פיזית ורגשית מיידית. למדנו שבאמצעות טכניקת ה-ThetaHealing ניתן להשתמש ביכולות אינטואיטיביות כדי להביא לרווחה גופנית ורגשית ספונטנית.

הפילוסופיה שלנו היא לחיות, לאמן ולאמן אחרים כיצד להשיג חיים טובים יותר באמצעות המהות הטהורה של אהבה. טכניקה זו מאפשרת לנו לעבוד עם הבורא כדי לעזור להשיג הרמוניה בנפשנו, בגוף וברוח שלנו. אנחנו ידועים בעיקר בזכות 7 מישורי הקיום. תוך שימוש במושג זה, המתרגל משתמש בטכניקת המדיטציה כדי להתחבר לכוח רוחני גבוה יותר של אמונתו שלו ומצווה על שינוי כפי שמתבקש על ידי אותו אדם.

 

In this Video Vianna Stibal, Founder of the ThetaHealing® technique will guide you through the meditation walking you up to the Seven Planes of Existence -The Creator of All That Is. This is the Official Meditation brought to you by ThetaHealing®.

Verified by MonsterInsights